Değerli Yolcularımız,

   

İstanbul’da hizmet veren raylı sistem hatlarının işletmecisi Metro İstanbul AŞ olarak, METRO hizmetlerimiz hakkındaki görüşlerinizi öğrenmek istiyoruz. Örneğin, metro ile ilgili kolayca bilgi edinebiliyor musunuz? Sefer sıklıkları yeterli mi? Bilet ücretini kolayca ödeyebiliyor musunuz? İstasyon ve araçlar temiz ve konforlu mu?

      

Metro hizmetini sıklıkla mı, arada sırada mı, yoksa nadiren mi kullandığınıza ilişkin yanıtlarınızla ciddiyetle ilgileniyoruz.

      

Çoğu katılımcı, bu anketi 3-5 dakika içerisinde tamamlamaktadır. Anketimiz, hizmet kalitesi ile ilgili düşüncelerinizi öğrenmek üzere bir takım ifadelerden oluşmaktadır. Biz, sizlerin bu ifadelerin her birine ne derece katıldığınızı öğrenmek istiyoruz. Anketi doldururken, lütfen her ifadeye ilişkin yanıtınızı ilgili sütuna tıklayarak işaretleyiniz.

 

Bu anket, dünyadaki tüm metro işletmecileri tarafından aynı anda yapılmaktadır. Anketin hedefi, her metro işletmecisinin sağladığı hizmet hakkında yolcularının ne düşündüğünü öğrenebilmesini sağlamaktır. Bu kurumlar, anket sonuçlarını karşılaştırarak birbirlerinden yeni bilgiler edinebilecek ve sizlere daha iyi hizmet sunmak için çalışacaktır.

    

Anketi doldururken verdiğiniz bilgiler ve yanıtlar gizli kalacak ve başka bir amaç için kullanılmayacaktır.

     

Anketimizi doldurduğunuz için sizlere çok teşekkür ederiz.

    

Saygılarımızla,

Metro İstanbul

Müşteri Memnuniyeti Anketine Ulaşmak İçin Lütfen Tıklayınız