Haberler

HALİÇ METROSU’NDA İLK NİKÂH KIYILDI

Haliç Metrosu’nda İlk Nikâh Kıyıldı

          

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından metro istasyonlarında nikah kıyılabileceğinin açıklanmasının ardından ilk nikah 30 Ekim 2016 Pazar günü saat 11:50’de Haliç Metro İstasyonu'nda gerçekleşti.

                

           2 (2)

    

5 yıldır Metro İstanbul AŞ. bünyesinde makinist olarak görev yapan Alper Odabaş ile Yeşim Demiray çifti, Haliç İstasyonu’na gelin arabası gibi süslenen metro ile geldi. Hacıosman metro durağından aileleri, yakınları ve belediye yetkilileriyle metroya binen çift, Haliç Metro İstasyonuna ulaştı. 

              

            Düğğğ

           

Haliç Metro İstasyonu seyir terasında eşsiz İstanbul ve Haliç manzarasında gerçekleştirilen törende, nikâhı, Kâğıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç kıydı. Çiftin nikâh şahitliklerini ise Metro İstanbul AŞ. Genel Müdürü Kasım Kutlu ile Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar yaptı. Yaptığı konuşmada, genç çifte ömür boyu mutluluklar dileyen Kasım Kutlu, “Bu peronumuzda başladığımız nikâh törenlerini diğer peronlarımızda da yapacağız” dedi.

           

         

            2 (5)

         

         

"Sürprizi Severim"

        

Nikâhın ardından basının sorularını yanıtlayan damat Alper Odabaş, “Müdürlerimizle sohbet ederken böyle bir konu geçti. Farklı şeyleri severim. Sürprizleri severim. Nikâh törenimizle ilgili ortaya çıkan bu düşüncemize daha sonra genel müdürümüz de destek verdi. Ve bugün buradayız, çok mutluyuz, çok heyecanlıyız. İmzalarımızı attık” diye konuştu ve desteklerinden dolayı Metro İstanbul AŞ. Genel Müdürü Kasım Kutlu ve tüm Metro İstanbul ailesine şükran dileklerini belirtti.

        

            1 (13)

               

Haliç Metro İstasyonu’nda kıyılan ilk nikaha ulusal ve yerel haber kaynakları yoğun ilgi gösterdi.

              

           1 (10).

            

           2 (1)

          

           2 (9)

      

           2 (7)

                        

           1 (4).

                    

           1 (7).

      

           1 (9)

      

           1 (11)

      

           1 (15).

             

           1 (79).

             

           1 (75).

          

           1 (19)

              

           1 (17)

             

           1 (16)