Haberler

MEHMET AKİF İSTASYONU’NDA RAY VE PERON YENİLEME ÇALIŞMASI

T1 BAĞCILAR – KABATAŞ HATTI MEHMET AKİF İSTASYONU’NDA RAY VE PERON YENİLEME ÇALIŞMASI YAPILACAK…

 

T1 Bağcılar- Kabataş tramvay hattı Mehmet Akif İstasyonu’nda yapılacak ray ve peron yenileme çalışmaları 23 Haziran Pazartesi günü başlayacak. Çalışma kapsamında istasyon 23 Haziran- 14 Temmuz tarihleri arasında yolcu alımına kapatılacak.

 

Zeytinburnu-Güngören arasında ray altyapısındaki işletme güvenliğini ve konforunu etkileyen bozuklukları gidermek için yapılacak çalışmada ray kotları değiştiği için mevcut peronlarda da tadilat yapılması gerekti.

 

Peronda yapılacak çalışmaların yolcuyu rahatsız etmemesi ve hızla bitirilmesi için istasyonun yolcu alımına kapatılması uygun görüldü.

 

Çalışma kapsamında 23 Haziran – 14 Temmuz tarihleri arasında Mehmet Akif İstasyonu yolcu alımına kapatılacak ve araçlar durmayacak.

 

Konu ile ilgili istasyon çevresine duyurular asılmış olup sosyal medya, internet sitesi ve Beyaz Masa kanalları ile yolcular bilgilendirilmektedir.

 

İstanbul Ulaşım A.Ş tarafından yolcuların seyri konforunun arttırılmasını hedeflenerek yapılan çalışma boyunca vereceğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz…

 

 

İstanbul Ulaşım A.Ş