Haberler

OLİMPİYAT METRO İSTASYONU’NDA DÜĞÜN

    

          

OLİMPİYAT METRO İSTASYONU’NDA DÜĞÜN

     

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin metro istasyonlarında nikah töreni düzenlenmesine izin vermesinin ardından, Haliç Metro İstasyonu’nda kıyılan nikâhtan sonra, ikinci nikâh Olimpiyat Metro İstasyonu'nda kıyıldı.

        

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin metro istasyonlarında nikâh töreni düzenlenmesine izin vermesinin ardından metro istasyonlarında nikâh kıyımı devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda ilk olarak Haliç Metro İstasyonu'nda Kâğıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç tarafından kıyılan nikâhın ardından, ikinci olarak Olimpiyat Metro İstasyonu peron katında gerçekleştirilen düğün merasiminde, Muharrem Beyaz ve Sümeyye Saltık çiftinin nikâhları kıyıldı.

            

         MUHARREM  (1)

         

Olimpiyat Metro İstasyonu, Metro İstanbul AŞ. de sistem emniyet personeli olarak çalışan Muharrem Beyaz ve Sümeyye Saltık çiftinin nikâh töreni için süslendi. İstasyonun peron katına davetliler için kokteyl masaları yerleştirildi ve bir adet metro aracı gelin arabası gibi süslendi.

             

Turnikelerden geçiş yapacağı sırada istasyona görevli güvenlik personelinin damattan âdet olarak para istemesi üzerine taraflar arasında eğlenceli anlar yaşandı. Nikâh merasiminin ardından düğün pastasını kesen çift, aile yakınları ve sevenleri ile fotoğraf çektirdi.

                   

               MUHARREM  (2)

                

Çiftin nikâh şahitliğini yapan Metro İstanbul AŞ. Genel Müdürü Kasım Kutlu, gençlere ömür boyu mutluluklar dileyerek, “Biz ilk defa metroda düğün yapıyoruz. Düğünlerimizi burada yapmak için belediye başkanlığımız bize bu konuda yetki verdi. Bütün İstanbullular için bu geçerli. Teleferiklerimizde ve diğer yerlerimizde, İstanbul’da yer altında yaptığımız hizmetleri, yine halkımıza metroda ve vagonlarda sunduğumuz hizmeti, diğer istasyonlarımızda, düğünlerde, tiyatrolarda ve diğer etkinliklerde de sunmayı planlıyoruz ve bundan sonra yine sizin gibi dostları değişik istasyonlarımızda ağırlamak istiyoruz.” diye konuştu.

                     

          MUHARREM  (3)

             

Düğünde çok heyecanlı olduğu gözlemlenen damat Muharrem Beyaz “Ben daha önceden buranın acil durum yangın sorumlusuydum. Burası benim ilk göz ağrımdı. Hele ki olimpiyat! Aynı şekilde yine ilk göz ağrım olacak. Heyecandan titriyorum. Bu organizasyonu düzenleyen genel müdürümüzden ve müdürlerimden Allah razı olsun. Hepsine çok teşekkür ediyorum” dedi.

       

Nikâh töreninin ardından duyguları sorulan gelin Sümeyye Saltık ise organizasyon için "Güzel, heyecanlı" dedi.

                     

         MUHARREM  (4)

          

          MUHARREM  (5)

             

          MUHARREM  (7)

                 

          MUHARREM  (8)